Miroslav Šmíd

- prostě dobře odvedená práce

tel +420 777 344 949
Infolinka po - pá 7 - 18 hod

Máte dotaz k pracovním příležitostem?

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme a zodpovíme vaše otázky k volným pracovním pozicím.

Marie Šedivá

infolinka a péče o zákazníky, fakturace

+420 777 344 949

marie.sediva@miroslavsmid.cz

marie sediva

Administrativní pracovnice/fakturantka

Do našeho týmu hledáme kolegyni pro práci v administrativě u stavební firmy – fakturantku.

Náplň práce

  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Fakturace
  • Péče o zaměstnance a zákazníky
  • Ostatní administrativní činnosti

Nabízíme

  • Příjemný kolektiv
  • Motivující ohodnocení

Požadujeme

  • Praxe v oboru
  • Pokročilá znalost PC a především MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • Samostatnost, časová flexibilita, logické a kreativní myšlení, odolnost vůči stresu
  • Vlastní doprava do práce

Odpovědí na tyto inzeráty či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do naší firmy dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.100/2000Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do odvolání písemnou formou.

Strojník - obsluha kolových a pásových bagrů

Naše společnost zadá výběrové řízení na pozici Strojník – obsluha bagrů typu otočný kolový CAT M313C, traktorbagr JCB 4CX a pásový CAT 304 CR. Hledáme spolehlivého flexibilního člověka, který zastane práci na uvedených typech strojů.

Náplň práce

  • Obsluha bagrů typu kolový CAT M313C, JCB 4CX a pásový CAT 304 CR na různých pracovních akcích
  • Údržba strojů

Požadujeme

  • Věk uchazeče nejlépe cca 30-50 let
  • Strojní průkaz – traktorbagry, kolové, pásové bagry, čelní nakladače
  • Minimálně 5 let praxe na různých typech bagrů (traktorbagr, kolový, pásový, čelní nakladač) - po úvodním pohovoru bude se zájemcem provedena zkouška kvalifikace
  • Spolehlivost, časovou flexibilitu, ochotu pracovat

Nabízíme

  • Motivující ohodnocení v závislosti na výkonu
  • Stabilní a dlouhodobou práci u seriózního zaměstnavatele
  • Moderní vozový park
  • Práci na zajímavých zakázkách
  • Možnost zajištění ubytování (platí pro zájemce o zaměstnání ze vzdálenějších lokalit)

Neradi voláte? Napište nám!

Vyplňte prosím Vaše jméno.

Neplatný telefon

Nesprávný formát emailu.

Neplatný vstup

Vyplňte prosím Vaši zprávu.